Blog

Ako nosiť farebné a vzorované pančušky

Páči sa vám trend farebných pančúch, ale neviete, k čomu ich nosiť? Alebo naopak nemáte odvahu si ich obliecť? Práve teraz je na ne ideálny čas, tak sa poobzerajte po tých, ktoré sa vám najviac páčia  a naučte sa ich konečne nosiť. Jeseň je pre nich ako stvorená.

Červenej, modrej, ružovej, fialovej, bodkované, tigrované alebo kockované. Fantázii sa v dnešnej dobe medze nekladú. Ale aké sa vám páči úplne najviac? Vyberte si a môžete hneď začať kombinovať.

Jeseň je obdobie módnych svetrov a šiat a k farebným pančuchám sa pri tejto príležitosti najviac hodia všetky odtiene sivej, prípadne čierne. Pletené, bavlnené a svetrové šaty sú nielen príjemné, ale aj praktické. Farebné a vzorované pančuchy nekombinujte príliš aktívne s inými farbami. Málokto sa totiž vie trafiť takzvane "do čierneho", a tak celok môže v niektorých prípadoch pôsobiť chaoticky.

 

V pančuškách do kancelárie

Vzorované  silonky do práce? Prečo nie! Voľte kombináciu krátkych šiat s čiernobielymi vzorovanými pančuškami. Kabelka by mala byť skôr elegantná, a čo sa týka topánok, ak to práca vyžaduje, obujte podpätky. Zaujímavým doplnkom by mohli byť čierne lodičky, ktoré na seba okamžite strhnú pozornosť. V kombinácii s červenou farbou na nohe dokonale vyniknú.

pančušky do kancelárie

 

 

 

 

Symbióza vzorov

Do sychravých jesenných dní sa skvele hodí nasledujúci model, kde sa veľmi jemne a s citom prelína výrazný prvok. Základom je čierna a biela farba. Silonky so zvieracím vzorom budú vyzerať skvele a spoločne s károm na kabáte narobia veľa parády. Pozor však na doplnky! Šál neberte farebnou, držte sa u čiernej alebo šedej farby.

 

Symbióza vzorov

 

 

Prúžky na párty

Prúžky vyneste na párty s vtipným trikom. Doplňte pokojne zlatými výraznými šperkami a topánkami v originálnom surovom dizajne. Pokiaľ bude chladno, nezabudnite leopardiu čiapku. V rovnakom zvieracom štýlu môže byť aj kabelka.

 

Prúžkované pančušky

 

 

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie