Foto

Spôsoby a ceny doručenia

Osvedčilo sa nám, že pančuškový tovar aj iný sortiment starostlivo balíme. Používame bublinkové nárazuvzdorné obálky alebo špeciálne spevnené škatuľky. Oba spôsoby maximálnou možnou mierou minimalizujú riziko poškodenia tovaru pri preprave. Objednajte si tovar od nás a uvidíte.

U nás sú vaše pančušky ako v bavlnke. Bezpečne ich vypravíme na miesto určenia a ušetríme tým aj váš čas.

Doprava u objednávok nad 50 € je zdarma pri platbe vopred.

Druh dopravy

Cena vrátane DPH

   

Slovenská pošta balík - dobierka

2,00 €

   

Kuriér - platba vopred bankovým prevodom

3,50 €

 

Slovenská pošta

Kuriér Slovenskej pošty Vám balík prinesie priamo na adresu uvedenú na zásielke. V prípade, že Vás kuriér na uvedenej adrese nezastihne, uloží zásielku na príslušnej pošte k adrese bydliska.

 

 

Keď sa vaše pančušky stratia niekde na ceste

Ak vám zásielka s objednaným pančuškovým tovarom nebola doručená alebo sa vyskytol problém pri jej doručovaní, bez obáv kontaktujte náš zákaznícky servis na linke 0948 444 197  (Po-Pia: 9.00 – 16.00 hod.).

 

Najčastejšie príčiny nedoručenia zásielky

  • Prepravca ((kuriér) či poštový doručovateľ nevložil do vašej schránky oznámenie o nedoručení zásielky a jej uložení na pošte

GP umožňuje sledovať priebeh doručovania zverených zásielok on-line, ako je uvedené vyššie. Číslo zásielky sme vám zaslali na e-mailovú adresu, ktorú ste uviedli v objednávke. Bezplatná infolinka Slovenskej pošty: 0800 122 413.

 

 

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie