Naše služby

Naše služby

Lacora je zásielkovým obchodným domom. Naším cieľom je spokojný zákazník. Preto sa snažíme neustále zvyšovať úroveň služieb, rozširovať ponuku sortimentu, garantovať čo najvýhodnejšie ceny, pravidelne informovať zákazníkov o novinkách a akciách. Napĺňanie týchto hodnôt, ich rozvíjanie a skvalitňovanie v prospech zákazníka je jedinou možnou cestou k jeho spokojnosti. A to je to na čom nám najviac záleží.

V Lacore môžete nakupovať bez obáv, pretože na všetky naše výrobky sa vzťahuje systém vrátenia a reklamácie tovaru.

Zákazníkmi Lacory sú predovšetkým ženy, z našej ponuky si však vyberú aj muži a deti. Každý z Vás tu môže pre seba nájsť niečo atraktívne.

Sme tu stále pre Vás. Vašu objednávku spracujeme okamžite. Môžete nám ju zaslať poštou, faxom, emailom alebo cez naše www stránky. Objednávky prijímame samozréjme i telefonicky.

Lacora, to sú nákupy v pohode domova, v kruhu rodiny, priateľov. Každý z Vás tu nájde pre seba niečo atraktívne v každej veľkosti a za výhodnú cenu.

Naším cieľom je spokojný zákazník. Preto sa snažíme neustále zvyšovať úroveň služieb, rozširovať ponuku sortimentu, garantovať čo najvýhodnejšie ceny. Napĺňanie týchto hodnôt, ich rozvíjanie a skvalitňovanie v prospech zákazníka je jedinou možnou cestou k jeho spokojnosti. A to je to na čom nám najviac záleží. Chceme dosiahnuť to, aby si pod menom LACORA®, spotrebiteľ predstavil špičkový obchod, ktorý ponúka široký sortiment za najlepšie ceny a kvalitné služby.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie